Wyszukiwarka
Pomoc

Jak poruszać się po sklepie Mastersound.pl ? 
Sklep Mastersound.pl podzielony został na jedenaście działów, m.in.: Gitary, Klawisze, Perkusje, Nagłośnienie. W ramach każdego działu wyodrębnione są poddziały, które obejmują produkty tego samego rodzaju (np. gitary elektryczne, akustyczne, klasyczne). Pozwala to na szybkie zapoznanie się z interesującym Cię asortymentem. Po wejściu do sklepu znajdujesz się w dziale Promocje, który przedstawia nasza najnowsza ofertę. W celu przejścia do innego działu wystarczy tylko kliknąć odpowiedni przycisk. Wszystkie towary w sklepie są opisane i przedstawione na zdjęciach.

 

Jak założyć konto w sklepie Mastersound.pl ? 
Zaraz po wejściu do sklepu Mastersound.pl zachęcamy Państwa do założenia własnego konta w mastersound.pl . Aby zostać klientem Mastersound.pl wystarczy kliknąć przycisk
załóż konto Zostaniesz wówczas poproszony o wybranie swojego loginu i hasła(loginem jest twój adres mailowy) oraz wypełnienie prostego formularza.

 

Informacja na temat kosztów przesyłki.
W sklepie Mastersound.pl zamawiający ma możliwość wyboru kliku opcji zapłaty i odbioru towaru.

Formy płatności:

  • przelew,
  • pobranie (przy odbiorze),
  • gotówka (w siedzibie Mastersound.pl).

Formy dostawy towaru:

  • Odbiór osobisty 0.00 PLN

  • Przedpłata na konto - przesyłka Pocztą Polską 15.00 PLN

  • Płatne przy odbiorze - Poczta Polska 20.00 PLN

  • Przedpłata na konto -przesyłka kurierska 18.00 PLN

  • Płatne przy odbiorze - przesyłka kurierska 23.00 PLN

  • Bezpłatna dostawa - przy łącznej sumie zamówienia min. 999 PLN

 

Powyższe ceny obowiązują wyłącznie na terenie Polski. W przypadku wysyłki za granicę proszę się z nami skontaktować.

Zapewniamy bezpłatny transport przy zamówieniach o wartości od 999zł

 

Co zrobić aby kupić na raty? 
Zakupy na raty są łatwym i szybkim sposobem kupowania, a wszystkie formalności związane z zakupami na raty załatwiane są w sposób podany poniżej.

Wylicz Ratę

Wniosek o udzielenie kredytu

Regulamin


Jak dostarczone może być zamówienie? 
Przesyłki dostarczane są przez kuriera firmy DHL, przesyłka powinna dotrzeć do adresata w ciągu 48 godzin.
W przypadku zamówienia o wartości powyżej 999 zł w pełni pokrywamy koszty przesyłki. Przesyłkę wyślemy na adres, który podasz w formularzu danych osobowych lub pod inny wskazany przez Ciebie.

Jak otrzymać fakturę VAT? 
Fakturę wystawimy i dołączymy ja do Twojej przesyłki. Pamiętaj o podaniu nr NIP.

 Lista życzeń i zamówienia indywidualne 
Jeżeli poszukujesz artykułu, którego w tym momencie nie oferujemy w sprzedaży, zwróć się do nas, a my postaramy się go dla Ciebie zamówić.Czy i jak można zwrócić towar?
Możesz zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki (prawo każdego klienta zawarte w ustawie o ochronie konsumentów). Artykuły zwrócone w późniejszym terminie nie będą przyjmowane. Zwrócone towary nie mogą posiadać śladów używania. Jeśli chciałbyś zrezygnować z zamówionego artykułu odeślij go na adres: Mastersound , ul. Wojska Polskiego 23/2 , 43-200 Pszczyna. Do zwracanego artykułu koniecznie dołącz fakturę, która otrzymałeś wraz z przesyłka wraz z adnotacją dlaczego rezygnujesz z zakupu. Należność za zwrócone artykuły zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni od daty otrzymania przez firmę Mastersound s.c. przesyłki pomniejszone o kwotę przesyłki w (przypadku zakupu premiowanego darmową wysyłką) . Zwrot należności możesz otrzymać przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe. W przypadku przelewu prosimy o dokładne podanie nazwy banku oraz numeru rachunku bankowego. Pamiętaj o zachowaniu pocztowego dowodu nadania paczki do chwili otrzymania zwrotu pieniędzy. Uwaga! Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane, jeżeli nie zostało to wcześniej ustalone telefonicznie z konsultantem firmy Mastersound.pl.

 

Bezpieczeństwo danych osobowych 
Wysyłając nam dane osobowe, wyrażasz dobrowolna zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez firmę Mastersound , z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgoda ta nie obejmuje zezwolenia na udostępnianie danych innym podmiotom w celu ich przetwarzania. Jednocześnie informujemy, ze dysponujesz prawem wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt e-maliem na adres: info@mastersound.pl

Infolinia
tel. (32) 210 40 75
       (32) 210 16 80
       501 011 005
GG Mastersound
info@mastersound.pl
Twój koszyk
Panel logowania
Najlepiej sprzedawane
Newsletter© 2007 MASTERSOUND. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE.

PROJEKT STRONY: TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH XANN INTERNET SOLUTIONS