Wyszukiwarka
  Kategoria : Home : Klawiszowe : Pianina cyfrowe
Kawai ES110 WH pianino cyfrowe stage piano
Kawai ES110 – pianino cyfrowe serii Portable Pianos
Odkryj harmonijne połączenie lekkości przenośnego pianina cyfrowego z nieocenioną głębią dźwięków fortepianu Kawai. Znajdziesz tu pełnowymiarową ważoną klawiaturę Kawai RH-C, która dobrze odwzorowuje specyfikę gry na fortepianie. Nie brakuje tu również wszystkich niezbędnych funkcjonalności. Jako młodszy brat modelu Kawai ES100, instrument jest lżejszy i zdecydowanie bardziej mobilny, waży jedyne 12kg.

Dźwięk jak z koncertowego fortepianu
W cyfrowych pianinach Kawai już od wielu lat usłyszeć można głębokie, realistyczne barwy koncertowych fortepianów. Te pełne wyrazu sample są nagrywane przy wykorzystaniu klasycznych instrumentów i przetwarzane na postać cyfrową bez utraty jakości. Co więcej, ich natężenie zależy od nacisku klawisza. Usłyszysz je również w modelu Kawai ES110. Producent zapewnił tu 8 brzmień klasycznych instrumentów, a także 11 dodatkowych palet dźwięków. Dzięki 192 – głosowej polifonii nie umknie Ci żaden ton.

88 dobrze wyważonych klawiszy
Kawai ES110 wyposażono w profesjonalną, ważoną klawiaturę Responsive Hammer Compact Action. Ten pełnowymiarowy manuał posiada 88 klawiszy, które dobrze oddają specyfikę uzyskiwania barw w klasycznym instrumencie. Podczas, gdy wysokie tony usłyszysz już po lekkim muśnięciu klawisza, dźwięki z lewej strony klawiatury będą wymagały większego nacisku. To, co odróżnia Kawai ES110 od starszego brata, Kawai ES100 to właśnie manuał. Dzięki kompaktowej wersji udało się uzyskać o 3kg niższą wagę, bez uszczerbku na jakości brzmień i pracy klawiatury. Zastosowany w Kawai ES110 manuał sprawdzi się podczas nauki podstaw gry, jak i zaawansowanego szlifowania umiejętności.

Funkcjonalności, które mile Cię zaskoczą
Pianino cyfrowe Kawai ES110 prezentuje całkiem pokaźny zbiór funkcjonalności i efektów. Barwom dźwięków bez problemu dodasz ostrości, ciepła lub jeszcze większej głębi. Wśród możliwości znajdziesz również efekt imitujący pogłos pudła rezonansowego, jak również odgłos opadających młoteczków. Dokładnie tak, jak w klasycznym instrumencie.
Z Kawai ES110 wygodnie też się połączysz za pomocą interfejsu Bluetooth. Oczywiście standardowo dostępny jest port MIDI, Line out i dwa wyjścia słuchawkowe. Znajdzie się też miejsce na wpięcie pedału (w zestawie z pianinem).
Model Kawai ES110 możesz również doposażyć przeznaczonym dla niego stojakiem z 3 pedałami: piano, forte i sostenuto. Dzięki temu stanie się kompletnym narzędziem pracy profesjonalnego muzyka.
Pianino cyfrowe Kawai ES110 to lekki instrument, który możesz wygodnie przetransportować. Dzięki profesjonalnej klawiaturze ważonej sprawdzi się podczas szlifowania umiejętności gry. Idealny na początek, doskonały do zaawansowanych ćwiczeń, wygodny na scenę.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Advanced Hammer Action IV-F (AHA IV-F)
Ilość klawiszy
88
Procesor dźwięku
Harmonic Imaging™ (HI)
Liczba brzmień
8 koncertowych, 3 brzmienia pianina elektronicznego, 2 organowe, 2 strunowe, 2 basowe, 2 sztabkowe
Polifonia
192
Tryby pracy klawiatury
Dual, Split
Możliwość nagrywania
tak, 3 utwory
Złącza USB
nie
Wyświetlacz
nie
System nagłośnienia
(8 × 12 cm) x 2
wymiary w cm
131 × 28,5 × 14,8 cm
Waga w kg
15
Funkcja rezonansu
nie
Pedały
F-10H pedał damper z funkcją półpedału – w zestawie
Wejścia
MIDI, 2x słuchawkowe

 

Nasza cena
2,899.00 PLN

dostawa gratis
pytanie
symulator rat
Dodaj nową opinię
Nick:

Opinia o produkcie:

Pozostałe produkty z tej kategorii
- KURZWEIL MPS 20 pianino cyfrowe - Kurzweil KA90 pianino cyfrowe - Casio AP-700 pianino cyfrowe
- Casio PX-360BK pianino cyfrowe Nowość - Kawai ES110 pianino cyfrowe stage piano - Casio CDP-230BK pianino cyfrowe
- Pianino cyfrowe Casio AP-650 - KURZWEIL PC 3 LE 8 workstation - Kawai CN27B pianino cyfrowe
Infolinia
tel. (32) 210 40 75
       (32) 210 16 80
       501 011 005
GG Mastersound
info@mastersound.pl
Twój koszyk
Panel logowania
Najlepiej sprzedawane
Newsletter© 2007 MASTERSOUND. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE.

PROJEKT STRONY: TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH XANN INTERNET SOLUTIONS